Spanie.pl

Wpisy w Księdze Gości - Spanie.pl

20.05.2008 r. - P. z Sieradza
Jechaliśmy w miejsca znanych nam jurajskich zamków, urzekających dolinek i białych wapiennych skałek, a wybrany nocleg choć znany tylko ze witryny internetowej był dla nas odkryciem i miłą niespodzianką. Bardzo dobre warunki noclegowe, dobrze wyposażona kuchnia też się nam przydała, ale najwiecej czasu spędzaliśmy na zewnatrz pod dachem pawilonu namiotowego, jak i przy ognisku. Połazikowaliśmy sobie po pięknej dolinie Prądnika i to co tam zobaczyliśmy to zabieramy ze sobą. No i mili gospodarze byli, a tak jak by ich nie było, dziękujemy za degustacje miodu i piekne kwiaty które ozdobia nasze ogródki. I jeszcze szczególne pozdrowienia dla dzieciaków Kasi, Kuby i Konrada. Serdecznie pozdrawiamy - uczestnicy "Rajdu Oldwomans i Oldboyów Jury" z PŁazika - Studneckiego Klubu Turystycznego przy Politechnice Łódzkiej. (16-18.05.08)
10.05.2009 r. - Turyści z Wałbrzycha
Piękne miejce... Dziękujemy za wspaniałą atmosfere, pyszne ciasto. Polecamy gorąco. Pozdrawiamy gospodarzy (01-03.05.09)
16.06.2009 r. - R. i J. Śrem
Przemiła atmosfera, wszędzie bardzo czysto, dobrze wyposazona kuchnia, fantastyczni gospodarze. Czego może być więcej potrzeba podczas wypadu chociażby na Jurę. Pozdrowienia dla Gospodarzy i ich dzieci, z którymi nasze córki spędzały popołudniowe wolne chwile.
30.06.2009 r. - A. i W. Elbląg
Cudowni gospodarze, bardzo czysto, przepiękna łazienka. Pyszne mleczko od ładnej kozy. Pozdrowienia dla miłych Gospodarzy. Bardzo gorąco POLECAMY!!


na serwisie spanie.pl -
http://noclegiojcow.spanie.pl/ksiega_gosci_obiektu_noclegowego_Wola_Kalinowska_
Noclegi_Ojcow___Gospodarstwo_Agroturystyczne_Agaty_i_Leonarda_RECH.html

 
  AGLER © 2006 - 2012